Özel Net Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Net Göz Tıp Merkezi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Net Göz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi No:72 adresinde bulunan Özel Net Göz Tıp Merkezi kurumuna 0 (342) 322-4700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Net Göz Tıp Merkezi Hakkında

Bölgemizde çiçeği burnunda bir anlayışla hizmet veren bir göz merkezi var. İnsan sağlığı için en iyisi anlayışıyla bir araya gelen, işinde uzman uzman kişilerca kurulan, Özel Net Lazer Göz Merkezi, göz hastalıklarının tanı ve nasıl tedavi edileceğinde, en modern metotları uygulamaktadır. Net Lazer Göz Merkezi bu teknolojik olanakları, ilimiz ve etrafındaki göz doktorlarının da kullanımına açarak, daha kapsamlı kesimlerin bu hizmetten yararlanmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla Stadyum Karşısı, Forum AVM girişi adresinde bulunan daha kapsamlı ve ferah binamıza taşındık. Netgöz yeni adresinde tıp merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Net Göz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Yoğun Bakım

Özel Net Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Net Göz Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Net Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Net Göz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (342) 322-4700

Özel Net Göz Tıp Merkezi Adresi

Özel Net Göz Tıp Merkezi adresi: Yaprak, İstasyon Cd. No:72, 27080 Şehitkamil/Gaziantep

Özel Net Göz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Net Göz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.netlazer.com

Özel Net Göz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Net Göz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort