Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Kağıthane ilçesinde bulunan Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez Mh. Çoban Çeşme Cd. No:6 Kağıthane adresinde bulunan Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 321-2929 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz İstanbul Kağıthane İlçesinde 2002 senesinde faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda işinde uzman uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK (SSK, TC EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 32+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz boyunca hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktadır

Hastalarımız evlerinden yahut yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Gambro, Baxter-Tina ve Fresenius 4008 S, 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 321-2929

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Adresi:  Merkez Mh. Çoban Çeşme Cd. No:6 Kağıthane

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Web Sitesi: metropoldiyaliz.com

Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Nil Metropol Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort