Özel Nokta Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nokta Polikliniği, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Nokta Polikliniği ile ilgili detaylar. Değirmiçem Mah. Mithat Ent Cad. No:19 adresinde bulunan Özel Nokta Polikliniği kurumuna 0 (342) 338-3848 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nokta Polikliniği Hakkında

“Hekimler yalnız hastalıkların nedenlerini değil, sağlıklı kalmanın yollarını da bilmek zorundadır” İbn-i Sina (M.S. 980 – 1037).

Nokta Polikliniği, bu anlayış ışığında organize olmuş bir sağlık kuruluşudur. Sağlık hizmetinde 14 yılı geride bırakan kuruluşumuz, 2000 Yılından bu yana, poliklinik hizmetleri, diş kliniği hizmeti, evde tedavi hizmeti, ambulans ve cenaze nakil hizmetleri vermektedir.

Özel Nokta Polikliniği Telefon Numarası

Özel Nokta Polikliniği telefon numarası:  0 (342) 338-3848

Özel Nokta Polikliniği Adresi

Özel Nokta Polikliniği adresi: Alleben, Mithat Enç Cd. No:19, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Özel Nokta Polikliniği Web Sitesi

Özel Nokta Polikliniği resmi web sitesi: www.noktasaglik.com

Özel Nokta Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Nokta Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir