Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi, İstanbul ilimizin Ümraniye ilçesinde bulunan Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi ile ilgili detaylar. Alemdağ Cad. Site Yolu No:29 adresinde bulunan Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi kurumuna 0 (216) 633-0633 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Hakkında

NP Sağlık Grubu 1998 senesinde, yataklı ve ayaktan ülkeler arası standartlarda sağlık hizmeti sunmak maksadıyla kuruldu. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; psikiyatri, nöroloji, genel cerrahi, beyin sinir ve omurilik cerrahisi, kardiyoloji, KBB hususunda hizmet veren, beyin odaklı genel hastanedir. Beyin alanında var olan hizmetlerin bunun yanında nöroşirürji, genel cerrahi, kulak burun boğaz, dahiliye, çocuk sağlığı ve hastalıkları… vb. branşlarda da hizmet vermektedir.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; JCI (Joint Commission International) aracılığıyla akredite edilmiştir. Hastanemizde, Uluslararası Akreditasyon standartları ve kalite politikaları çerçevesinde hizmet verilmektedir. Üsküdar Üniversitesi’nin bilim ortağıdır. Üniversite ile teknolojik, akademik ve bilimsel alanda çeşitli iş birlikleri gerçekleştirmektedir.

Özel ambulanslı, 7/24 Acil Psikiyatri hizmeti veren bir hastanedir. Cerrah operasyonlar için A sınıfı ameliyathane ve yoğun bakım servislerine sahiptir. Kliniğimizde, tanı ve tedavi süreçlerinde Farmakogenetik (tedavisel ilaç kan düzeyi izlemi (TDM), Fenotipleme ve Genotipleme) uygulanmaktadır. Hastanemizde Nöromodülasyon tedavileri sunulmaktadır. Bu merkez beyin ikazmı ile beyin fonksiyonlarını ölçerek, tedaviyi amaçlar. Şehirdışındaki ve yurtdışındaki danışanlar için telepsikiyatri (online terapi) hizmeti vermektedir. Bağımlılık Kliniği (NPAMATEM) olarak İleri ToksikolojiDoğrulama Laboratuvarı hizmeti sunulmaktadır.

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Doktorları

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi doktorları için tıklayınız

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi İletişim

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Telefon Numarası:  0 (216) 633-0633

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Adres

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Adresi:  Alemdağ Cad. Site Yolu No:29

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Web Sitesi

www.npistanbul.com

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir