Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B adresinde bulunan Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (312) 275-0707 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi 2006 senesinden beri ibu yana Ahi Evren Mah. Ayaş Cad. No:47/b Sincan adresinde faaliyet göstermektedir.

Katarkt(fako+iol) cerrahi operasyonu başta olmak üzere şaşılık, pterjium, retinadekolman cerrahi operasyonu, vitroretinal cerrahi, kapak ameliyatları, gözyaşı kanal tıkanıklığı ile ilgili olarak uygulanan ameliyatlar ve argon lazer ile yag lazerde merkezimizde haftanın 6 günü saat 08.00 ile 19.00 saatleri içinde yapılmaktadır. Günlük 400-450 Muayene ve 50 ameliyat kapasitesi bulunmaktadır.

Ayrıca merkezimize başvuran bütün hastalarımıza bilgisayarlı göz ölçümü ve göze dokunulmadan göz tansiyonu ölçümü yapılmaktadır. Muayene sonuçlarına bağlı görme alanı pakimetri ve keratometri ölçümleride hastalarımıza ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (312) 275-0707

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi adresi: Ahi Evran, Ayaş Cd. 47/B, 06935 Sincan/Ankara

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.odakgoz.com.tr

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort