Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No:39 Avcılar adresinde bulunan Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (212) 428-5757 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Oksimer in Avcılar şubesi 05-01-2007 tarihinde başta Avcılar halkı olmak üzere tüm Marmara bölgesinin hizmetine girmiştir. Trakya bölgesinde hizmet veren Oksimer Avcılarda, hususunda uzman hekimlerimiz ve personelimiz ile özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak yaşanan iyileşmeyen yaraların nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır.

Oksimer, hiperbarik tıp alanında Türkiye de öncü bir kuruluş olarak tıbbi hizmet değeri, hasta ve hasta yakınlarının tatminiyeti, güler yüzlü personeli, teknik alt yapısı ile örnek bir hiperbarik oksijen tedavi merkezi olmayı hedeflemektedir.

* Birçok hastalıkta son çare olarak başvurulan bir tedavi olan HBO yu uygulayan bir merkez olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Tıbbi olarak hastaya dünya standartlarında bir hizmet sunmak ve hususunda uzman (Sualtı Hekimi ve Hiperbarik Tıp Uzmanı & Hava ve Uzay Hekimliği Uzmanı) hekimlerle çalışmak başlıca hedefimizdir.

* Hastaya yaklaşımdaki ivediliğin öneminin bilincinde olarak; gerek hastanın kendi hekimi gerekse diğer konsültan hekimlerle birlikte çalışarak uygulanan kombine tedavilerle hastaya en iyi hizmetin sunulmasını amaçlamaktayız.

* Teknik altyapının ve tercih ettiğimiz basınç odalarının değeri ve periyodik bakımları kadar teknik ve sağlık personelimizin sürekli olarak eğitimi de amaçlarımızdan biridir.

Türkiye de ve dünya çapında hiperbarik tıbbın gelişimini sürekli olarak olarak izleyip, bilimsel araştırmalarla aktif olarak katkıda bulunmayı, hizmet sunumunda değişiklik yaratacak yeniliklere öncü ve örnek olmayı planlıyoruz. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla topluma daha iyi sağlık ve tedavi hizmeti sloganı ile ülkemize hizmet edeceğiz.

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi  telefon numarası:  0 (212) 428-5757

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi  adresi: Mustafa Kemal Paşa, Karataş Sokağı No:39, 34320 Avcılar/İstanbul

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.oksimer.com.tr

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir