Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Topkapı Mah. Tatlıpınar Cd. No:11/A-B Şehremini adresinde bulunan Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (212) 632-7171 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Oksimer, 1998 senesinde özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana Türkiye nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüpgaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış hastalıkları sebebiyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Hastaların takibi esnasında, güleryüzlü personeli, tıbbi tedavilerin ve pansumanların yanında, gerektiğinde bölgesel cerrahi müdahaleler ve konsültan hekimleri ile tedavi hizmeti sağlamaktadır. Dünya standartlarında bir tedavi için, ülkeler arası standartlarda değeri ispatlanmış Alman Haux-Life-Support GMBH şifrketinın Multiplace (10+4) kişilik basınç odası kullanılmaktadır.

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 632-7171

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi:  Topkapı Mah. Tatlıpınar Cd. No:11/A-B Şehremini

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi oksimer.com.tr

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort