Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Kazım Karabekir Mah. Türbe Cad. No:16/18A adresinde bulunan Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (232) 250-2500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Türkiyenin ilk özel hiperbarik merkezlerinden olan Oksimer olarak hastalarımıza yerinde daha kaliteli sağlık hizmet sunabilmek için İzmir şubemizi Karabağlarda hizmetinize açtık.

Merkezlerimizde Hipertech şifrketina ait basınç odası ve üretilen diğer teknolojileri kullanılmaktadır. Hipertech şifrketinın dünyanın en mühim basınç kabini üreticilerinden biri olması bunun bunun yanında tüm tıbbi ve güvenlik sertifikalarına sahip olması sebebiyle gönül rahatlığıyla hasta tedavilerimizi yapmaktayız.

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (232) 250-2500

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi adresi:  Kazım Karabekir Mah. Türbe Cad. No:16/18A

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.oksimer.com.tr

Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir