Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A adresinde bulunan Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (216) 360-1360 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2005 senesinden ibu yana sektöründe hizmet vermekte olup bu güne kadar 1000 in üzerinde hastayı başarıyla tedavi etmiştir.

Merkezimizde basınç odası olarak kullanılan kabin; Alman yapımı olup; 12+2 kişilik, tedavi esnasında gerekli olan hastalarda EKG ve Transcutan doku Oksijen (TcpO2) düzeylerinin takip edilebildiği, teknolojik olarak ülkeler arası alanda en üst düzeydeki standartlara ve sertifikalara (TÜV ve Germanischer Lloyd) sahip, Haux-Life-Support GmbH şifrketinın Starmed 2200 modelidir.

Tedavi Nasıl Yapılır?

Bütün hastalar yerini aldıktan sonra kabin (oda) kapıları kapatılır ve hava basıncı artırılır (hastalığa göre değişmekle birlikte 5 bar’a kadar çıkılabilir). Yeterli tedavi basıncına ulaştıktan sonra, hasta rahat solunum maskeleri ile saf oksijen solumaya başlarlar.

Tedavi süresi ne kadarır?

Basınç odasında kalma süresi hastalıklara göre değişiklik göstermekle birlikte bir seans ortalama 2, 5 saat sürmektedir. Hastanızın ihtiyacına göre tedavi birkaç seanstan onlarca seansa kadar uzayabilmektedir.

Doktor ve Personel

Her basınçlı oda dalışı özel olarak yetişmiş bir doktor nezaretinde olmaktadır. Basınç Kabinin teknik konularında uzman bir sağlık personeli de doktoru her hususta desteklemektedir. Tedavi esnasında kabin içinde, hastalara nezaret eden ve kolaylık sağlayan ayrı bir sağlık personeli de bulunmaktadır.

Donanım

Basınç Kabininin konforu modern bir uçağınkinden farksızdır. Hasta sorunsuz bir koltukta oturarak ve müzik dinleyerek tedavi olur. Kapalı devre yayın aracılığıyla tedavi boyunca yakınlarınızı izleyebilir gerekli durumlarda konuşabilirsiniz. Tedavi esnasında ikinci basınç bölmesi aracılığıyla her an tıbbi personel yahut hasta ana bölmeye girebilir yahut çıkabilir.

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi İletişim

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası:  0 (216) 360-1360

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adres

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi:  Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

www.oksipol.com

Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir