Özel Olgumed Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Olgumed Polikliniği, İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Özel Olgumed Polikliniği ile ilgili detaylar. Doğu Mh. 23 Nisan Cd. Dere Sok. No.21 adresinde bulunan Özel Olgumed Polikliniği kurumuna 0 (216) 354-9884 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Olgumed Polikliniği Hakkında

Kliniğimizde tercih ettiğimiz Fraksiyonel Lazer 2940 nm dalga boyutunda Er: YAG lazerdir. Bu lazer ışığı, ciltteki su aracılığıyla emilerek çok bi hayli hızlı bir biçimde ciltteki suyu ve bundan dolayı dokuyu buharlaştırarak etki eder. Bu etki aracılığıyla ciltteki problemli dokuya (benler, kırışıklıklar, çatlaklar, sivilce izleri, yara izleri gibi) etki eder. Fraksiyonel başlık aracılığıyla tedavi sırasında ciltte birden fazla sağlam cilt odacığı kalır. Böylelikle kişi 2 gün içinde iş ve sosyal hayatına geri döner. Ciltte oluşan çok ufak noktacıklar şeklindeki kabuklanmalar, evde geçen 2 günden sonra soyulmaya başlar 3. günden ibu yana alttan çıkan taze yenilenmiş, göz alıcı cilt kendini gösterir.

Özel Olgumed Polikliniği Telefon Numarası

Özel Olgumed Polikliniği telefon numarası:  0 (216) 354-9884

Özel Olgumed Polikliniği Adresi

Özel Olgumed Polikliniği adresi:  Batı, 23 Nisan Caddesi Dere Sok No:21, 34890 Pendik/İstanbul

Özel Olgumed Polikliniği Web Sitesi

Özel Olgumed Polikliniği resmi web sitesi: www.olgumed.com

Özel Olgumed Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Olgumed Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir