Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi, Konya ilimizin Meram ilçesinde bulunan Özel Ölmez Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yeni Meram Caddesi No:129 adresinde bulunan Özel Ölmez Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (332) 324-4001 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Hakkında

Diyaliz merkezimiz 3000 m2 bahçe içinde 1100 m2 kapalı alanda 1997 senesinde, 10 cihaz ile hizmetine başlamıştır. Konveya açılan ilk özel diyaliz merkezidir. Sayısal büyüme yerine niteliksel gelişmeyi kendine ilke edinmiş merkezimiz hastalarımızın yoğun ilgisine karşın kapasitesini 17 (2 yedek) cihaza çıkarmıştır.

Hastalarımızı sürekli olarak diyaliz nasıl tedavi edileceği yerine nakil olmaya teşvik ederek, destek vererek, tıbbi açıdan hazır olmalarını sağlamıştır. Bu husustaki uğraşılarımız sonuç vermiş ve nakil oranlarımız %11 lere ulaşmıştır.

Bir diyalizi ayakta tutan teknik donanımıdır bunun bilincinde olan ölmez diyaliz yönetimi en son teknolojiyi kullanmıştır. Merkezimizde 17 makineyle hizmet vermekteyiz 2007 yılı itibariyle 15 adet FRESENIUS 4008S yeni makine alınmıştır. Merkezimizde bulunan diğer makineler Althin markadır. Su sistemimiz ise avrupada en fazla tercih edilen HERCO markadır.

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ölmez Diyaliz Merkezi, Konya ili Meram ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (332) 324-4001

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Adresi:  Yeni Meram Caddesi No:129

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.konyadiyaliz.com

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort