Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Uğur Mumcu Caddesi No :25 Güzelyalı adresinde bulunan Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi kurumuna 0 (322) 232-1919 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Hakkında

Onko, 1990 senesinden beri onkolojik tanı, radyoterapi ve kemoterapi alanında hizmet vermektedir. Dördüncü onkoloji merkezimiz, Onko Adana 1998 senesinde hizmete girmiştir.

Üç boyutlu konformal radyoterapinin bunun yanında Adana Onko’da IMRT tedavileri de başarıyla uygulanmaktadır.

  • Radyasyon Onkolojisi

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi İletişim

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (322) 232-1919

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Adres

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Adresi:  Uğur Mumcu Caddesi No :25 Güzelyalı

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Web Sitesi

www.onko.com.tr

Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir