Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Büyükdere Cad.No:34 Mecidiyeköy adresinde bulunan Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi kurumuna 0 (212) 212-8894 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi Hakkında

Onko, 1990 senesinde ilk kez Ankara’da hasta kabulüne başlamıştır, 1990 senesinden beri onkolojik tanı, radyoterapi ve kemoterapi alanında hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu yakasının medikal onkoloji ve radyasyon onkolojisi birimlerini barındıran ilk onkoloji merkezi de 1996 yılnda Onko aracılığıyla kurulmuştur.

Ulaşım yönünden son derece sorunsuz bir konumda olan Mecidiyeköy’deki merkezimizde lineer akseleratör ve kobalt ile sunulan radyoterapi olanaklarının bunun yanında kemoterapi uygulaması da yapılmaktadır.

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi telefon numarası:  0 (212) 212-8894

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi Adresi

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi adresi:  Büyükdere Cad.No:34 Mecidiyeköy

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi Web Sitesi

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi resmi web sitesi: www.onko.com.tr

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir