Özel ONR Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel ONR Diyaliz Merkezi, Sivas ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel ONR Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kardeşler Mahallesi Birlik Sokak No:1-D adresinde bulunan Özel ONR Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (346) 224-0185 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel ONR Diyaliz Merkezi Hakkında

Polikliğimizde; iki hemodiyaliz hekimi, bir sertifikalı dahiliye uzmanı yanında, 14 hemşire, bir diyetisyen, bir teknisyen ve bunun bunun yanında hastalarımızın ve kliniğimizin gereksinimlerine yanıt verecek biçimde çok sayıda yardımcı personel ile hizmet vermekteyiz.

Hemodiyaliz nasıl tedavi edileceğinin yapıldığı salonumuz yönetmeliklerde istediğimizden daha kapsamlı ve ferah bir ortama sahiptir. Toplamda 47 adet hemodiyaliz cihazı ile hizmet vermekteyiz. Erkek ve bayan hastalar için ayrı ayrı olmak üzere soyunma odalarında her hastaya 1 adet olacak biçimde dolap mevcuttur. Merkezimizde hepatit B ve hepatit C olan hastların tedavileri için ayrı alan, ayrı makine ve ayrı ekipmanlar kullanılmaktadır. Hastalarımızın ve hasta yakınlarının ibadetlerini rahatlıkla yapabilmeleri için mescidimiz bulunmaktadır.

Özel ONR Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel ONR Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel ONR Diyaliz Merkezi, Sivas şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel ONR Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel ONR Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel ONR Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel ONR Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel ONR Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (346) 224-0185

Özel ONR Diyaliz Merkezi Adresi

Özel ONR Diyaliz Merkezi Adresi:  Kardeşler Mahallesi Birlik Sokak No:1-D

Özel ONR Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel ONR Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.onrdiyaliz.com.tr

Özel ONR Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel ONR Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir