Özel Onur Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Onur Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Özel Onur Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22 adresinde bulunan Özel Onur Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 417-6161 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Onur Diyaliz Merkezi Hakkında

Onur Hemodiyaliz ve Periton Diyalizi Merkezi 1998 senesinde kurulmuştur. 2004 senesinde RTS bünyesine katılmıştır. Nefroloji uzmanı yönetiminde Periton Diyalizi hizmeti ve Pazartesi – Çarşamba – Cuma günleri 3 seans, Salı – Perşembe – Cumartesi günleri 2 seans Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası şehir merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Uzman, işinde uzman ve güler yüzlü kadrosu, son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri ile hemodiyaliz hastalarının yaşam güneşi olmak için yola koyuldu. Güvenli, sağlıklı ve huzurlu bu yolculukta sizlere destek olmaktan mutluluk duyacağız.

Özel Onur Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Onur Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Onur Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Onur Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Onur Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Onur Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Onur Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Onur Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 417-6161

Özel Onur Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Onur Diyaliz Merkezi Adresi:  Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22

Özel Onur Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Onur Diyaliz Merkezi Web Sitesi: onurdiyaliz.com

Özel Onur Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Onur Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir