Özel Orbit Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Orbit Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Orbit Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5 adresinde bulunan Özel Orbit Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 243-9393 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Orbit Tıp Merkezi Hakkında

1991 Ocak ayında kurulmuştur. Kuruluşumuz; Göz Sağlığı alanında gelişmiş teknolojik olanakları işinde uzman göz hekimlerinin birikimleri ile halkımızın hizmetine sunmayı amaç edinmiştir. 20 yıllık çalışma boyunca hastalarımızın güvenini kazanmış bir kuruluş olmanın onurunu yaşamaktayız.

Kurumumuzda 1997 senesinden ibu yana Fako Cerrahisi ve Excimer Laser tedavileri başarı ile uygulanmaktadır. Merkezimizde Glokom Birimi, Retina Birimi, Şaşılık Birimi, Kontakt Lens ve Kornea Birimi bulunmaktadır.

2014 senesinde Etiler Mahallesinde yeni ve müstakil binasında hizmete başlayan Özel Orbit Tıp Merkezi göz hastalıklarının bunun yanında Diş Hekimliği ve ilerleyen sürede KBB Hastalıkları gibi yeni bölümlerle de hizmetine sürecektir.

Özel Orbit Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Orbit Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Orbit Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Orbit Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Orbit Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (242) 243-9393

Özel Orbit Tıp Merkezi Adresi

Özel Orbit Tıp Merkezi adresi: Etiler, 882. Sk. No:5, 07010 Muratpaşa/Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Orbit Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.orbitgozmerkezi.com

Özel Orbit Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Orbit Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir