Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Millet Cad. Necip Asım Sok. No:26 Çapa adresinde bulunan Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (212) 588-8331 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 1986 senesinde Dr. Sururi Özkılıç aracılığıyla kurulmuş olup halen merkezi Çapa’da ve yataklı tedavi şubesi Şişli’de olmak üzere kuruluş amacı olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon konularında hizmet vermektedir. Ornöram bu iki merkez dışında Memorial Hastanesi’nin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesinde faaliyetlerini bizzat yürütmektedir.

Merkezimiz hem ayakta hemde yatarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hususunda tam donanımlı branş hizmeti veren Türkiyedeki tek özel kuruluştur.

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezlerinde gelişmiş fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarının bunun yanında, her iki merkezdeki özel kapalı havuzlarıyla hidroterapi nasıl tedavi edileceği fizyoterapist takibi yahut eşliğinde uygulanmaktadır. Özellikle yatarak fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti alması gereken hastalarımıza Şişli şubemizde 21 yataklı banyolu ve refakatli oda olanağı bulunmaktadır.

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (212) 588-8331

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Millet Cad. Necip Asım Sok. No:26 Çapa

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.ornoram.com.tr

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir