Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi, Sivas ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kadiburhanettin Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. Sfakat Apt adresinde bulunan Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (346) 222-2332 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi 2006 senesinde Diaverum’un aracılığıyla açılmıştır ve 20 diyaliz ünitesi bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm üniteler TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Ücretsiz ulaşım ve yemek hizmeti sunulmaktadır.

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi, Sivas şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (346) 222-2332

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Adresi:  Kadiburhanettin Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. Sfakat Apt

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diaverum.com

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort