Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi, Muğla ilimizin Ortaca ilçesinde bulunan Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Mah. Muğla Fethiye Karayolu Üzeri No:76 adresinde bulunan Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (252) 282-6640 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Hakkında

Kurulduğu tarihten ibu yana tibbın öncü alanlarında hizmet vermeyi sürdüren Özel Yücelen Hastanesi, Türkiye’nin en mühim tatil merkezlerine yakın ve turistik bir niteliğe sahip Muğla’nın şirin bir ilçesi olan Ortaca’da diyaliz hastalarına hizmet vererek, dünyanın dört bir yanındaki diyaliz hastalarına tatil olanağını da sunuyor. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibi, istenildiğinde yatak haline gelebilen koltukları, her hastanın koltuğundan rahatça izleyebileceği kablolu televizyonları ve bünyesinde bulunan mum atölyesiyle değişik bir perspektifle konuklarına hizmet vermekte.

* Hastalarımızın konaklama işlemleri ve otel motel rezervasyonları

* Şehir içi ulaşımları

* Her türlü tıbbi destek olanağı

* Tam teşekküllü ambulanslar

Diyaliz merkezimizde, tamamı Fresenius değeri ve güvencesinde 11+1 adet Fresenius diyaliz makinesi ve Aqua Online Endoksin filtreli arıtma sistemi ile hizmet verilmektedir. Merkezimizde Fresenius highflax serisi, kuru sistem bibag ve dört çeşit asidik solusyon kullanılmaktadır. Merkezimizde; su sistemi ve diyaliz salonu bulunmakla birlikte, ultraviyole ile sterilize olanağı mevcuttur.

Ayrıca kliniğimiz aşağıdaki tıbbi olanakları sağlamaktadır.

– Polisulfon filtreleri

– Tek kullanımıik diyaliz

– HD bikarbonat ve Asetat

– HDF Kontrollü UF

– Hepatit B hastaları için değişik bir oda ve makine

– Hepatit C hastaları için değişik bir makine

Diyaliz merkezimizde kaliteli ve son derece güvenli ürünler kullanılmaktadır.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi, Muğla ili Ortaca ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (252) 282-6640

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Adresi:  Atatürk Mah. Muğla Fethiye Karayolu Üzeri No:76

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.yucelen.com.tr

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort