Özel Ortopedıa Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ortopedıa Hastanesi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Ortopedıa Hastanesi ile ilgili detaylar. Döşeme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:64 adresinde bulunan Özel Ortopedıa Hastanesi kurumuna 0 (322) 432-7777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortopedıa Hastanesi Hakkında

Özel Ortopedia Hastanesini hepsi Ortopedist olan 9 hekim kurmuştur. Kurucu ortaklarından Prof.Dr. Hüseyin Bayram, Prof.Dr. Mahir Gülşen, Prof.Dr. H.Serdar Özbarlas, Prof.Dr. Mustafa Herdem, Prof.Dr. Yaman Sarpel, Prof.Dr. Emre Toğrul uzun seneler Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalında her biri Ortopedinin üst branşı sayılan farklı alanlarda (El Cerrahisi, Omuz-Dirsek Cerrahisi, Spinal Cerrahi, Tümör Cerrahisi, Artroskopi ve Diz Cerrahisi, Kalça Cerrahisi, Pediatrik Ortopedi) çalışarak hizmet verirken, farklı alanlarda birlikte çalışmanın ve birlikte üretmenin verimliliği ve başarıyı arttırdığını gördüler.

Bu ekip, yine aynı Fakülteden uzmanlıklarını alan ve diğer kurucu ortaklar olan Op.Dr. A.Can Göçük, Op.Dr. Cihan Koca ve Op.Dr. Ercan Onaç’ı da aralarına alarak serbest hekimlik alanında yine aynı anlayışla birlikte çalışmaya başladılar. Alınan olumlu yanıtlar ve gittikçe artan hasta sayısı, yalnızca Ortopedi alanında bir hastane kurma düşüncesini ortaya koydu.

2008 yılı temmuz ayında, Ortopedinin üst branşlarının her birinde akademik unvanlı hekim ve birlikte çalışacak bir yahut iki işinde uzman uzman hekimden oluşan birimler ve Ortopediye yakın branşlar olan Beyin-Omurilik-Sinir Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Enfeksiyon Hastalıkları, Dahiliye ve Genel Cerrahi branşlarını içeren Özel Ortopedia Hastanesi hizmete başladı.

Özel Ortopedıa Hastanesi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Ortopedıa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ortopedıa Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ortopedıa Hastanesi Doktorları

Özel Ortopedıa Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Özel Ortopedıa Hastanesi İletişim

Özel Ortopedıa Hastanesi Telefon Numarası:  0 (322) 432-7777

Özel Ortopedıa Hastanesi Adres

Özel Ortopedıa Hastanesi Adresi:  Döşeme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:64

Özel Ortopedıa Hastanesi Web Sitesi

www.ortopedia.com.tr

Özel Ortopedıa Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir