Özel Ortospor Sağlık Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ortospor Sağlık Merkezi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Ortospor Sağlık Merkezi ile ilgili detaylar. Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47 adresinde bulunan Özel Ortospor Sağlık Merkezi kurumuna 0 (212) 284-8678 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Hakkında

Ortospor Özel Sağlık Hizmetlerin’de modern ve özenli hizmet, titizlikle hazırlanmış mekanlarda, çağdaş metotlarla ve alanlarında uzmanlaşmış, mesleğine saygılı, özverili olan akadamik kadromuz ile sunulur. Koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutularak, önce insan sloganı ile “Tedavi, erken ve doğru teşhis ile başlar” prensibi ışığında ülkeler arası kalite standartlarında sağlık hizmeti verilmektir.

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Bölümleri

Misyonumuz, spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını yükseltmek, yaralanma sonrası sporcuların erken zamanda aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, bireylerin yaşam değerini yükseltmek, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplumda sayılarının artmasına katkı sağlamaktır. Bu amaçla ilk olarak Koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutarak, önce insan sloganı ile ülkeler arası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermektir.

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Randevu

Vizyonumuz, sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının tatminiyetini sağlamayı, uzman kadromuzla, Spor Sakatlıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanlarında model oluşturmayı, Ülkemizde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Doktorları

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Telefon Numarası

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Telefon Numarası0 (212) 284-8678

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Adresi

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Adresi:  Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Web Sitesi

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Web Sitesi: www.ortospor.com

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ortospor Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir