Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde bulunan Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95 adresinde bulunan Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (212) 418-7468 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

2006 Yılında Bayrampaşa merkez sağlık ocağı yanında açılmış olan fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimizi, siz kıymetli hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve sizlerden gelen yoğun talebi daha iyi şartlarda karşılayabilmek için yeni yerimize taşımış bulunmaktayız. Yeni adresimizde Uzman Hekimler, mesleğinde bilgi ve beceri olarak en üst düzeye ulaşmış Fizyoterapistler ve güler yüzlü sağlık personeli ile siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.

Kaliteli ve nitelikli Sağlık hizmetini, sıcak atmosferimiz ve hasta tatminiyetini ön planda tutan yaklaşımımızla sizlere ulaştırmanın çabası içindeyiz.

Ağrısız bir yaşam için sloganıyla başlayan bu yolculuğumuz sizden aldığımız güçle her gün kendini geliştirmekte ve modern tıbbın tüm olanaklarını siz kıymetli dostlarımıza sunmaktayız.

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (212) 418-7468

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.sevgifiziktedavi.com

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir