Özel Öztürk Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Öztürk Göz Merkezi, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde bulunan Özel Öztürk Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Cevatpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Turna Sk. No:2 adresinde bulunan Özel Öztürk Göz Merkezi kurumuna 0 (212) 537-2794 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Öztürk Göz Merkezi Hakkında

Özel Öztürk Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Öztürk Göz Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Öztürk Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Öztürk Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Öztürk Göz Merkezi telefon numarası:  0 (212) 537-2794

Özel Öztürk Göz Merkezi Adresi

Özel Öztürk Göz Merkezi adresi: Cevatpaşa, Cevatpaşa mah., Eski Edirne Asfaltı, Turna Sokağı No:2, 34045 Bayrampaşa/İstanbul

Özel Öztürk Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Öztürk Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort