Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6 adresinde bulunan Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (258) 261-5620 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz hizmeti uzman doktor kontrolünde, tamamı sertifikalı hemşirelerimiz ve uzman personelimizle verilmektedir. Güleryüzlü, hususunda uzman ve işinde uzman personelimiz, her an hastalarımızın hizmetindedir. Nitelikli ve uzman kadromuz ile hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm hastalarımıza, beklentilerinin ötesinde kaliteden ödün vermeden ve ekonomik sağlık hizmeti paylaşıyoruz.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (258) 261-5620

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Adresi:  Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Web Sitesi: https://www.saglikhastanesi.com.tr/ozel-pamukkale-diyaliz-merkezi/81/111/

Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Pamukkale Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort