Özel Pedam Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Pedam Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Pedam Polikliniği ile ilgili detaylar. Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey adresinde bulunan Özel Pedam Polikliniği kurumuna 0 (212) 296-8508 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Pedam Polikliniği Hakkında

Erişkin ve çocuk psikiyatristleri, pedagog ve psikologları ile 1996 dan bu yana mutlu yaşayan ve çevresine mutluluklar yaşatmaya çalışan bir ekibiz.

Her biri farklı tıp fakültelerini bitirerek, gene her biri farklı kurumlarda (İstanbul Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi) dört yıllık uzmanlık eğitimlerini tamamlamış olan uzman psikiyatristlerce 1996 senesinde kurulmuştur. Ekibin ilk tedavi merkezi Şişli Camii arkasında iki yıl süre ile hizmet vermiştir. Mekanın gereksinimleri karşılamada yetersiz kalması ve hastalarımızın isteği ışığında ilk yerine yakın, başka bir merkeze taşınmıştır. Gelişen ekip ve şartlar 2005 senesinde şimdiki yerimize taşınmayı mecbur kılmıştır.

Merkezimizde PEDAM çatısı altında birlikte olan bu ekip çocuk ve gençlik psikiyatrisi, alkol madde nasıl tedavi edileceği, hipnoz, dissosiyatif bozukluklar, duygulanım bozuklukları, endişe bozuklukları, kişilik bozuklukları ve psikotik bozukluklar gibi konularda danışma ve tedavi hizmeti sağlamaktadır.

Özel Pedam Polikliniği Telefon Numarası

Özel Pedam Polikliniği telefon numarası: 0 (212) 296-8508

Özel Pedam Polikliniği Adresi

Özel Pedam Polikliniği adresi: Halaskargazi, Rumeli Cd. Pk:34371, 34371 Şişli/İstanbul

Özel Pedam Polikliniği Web Sitesi

Özel Pedam Polikliniği resmi web sitesi: www.pedam.com

Özel Pedam Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Pedam Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir