Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi, Elazığ ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1 adresinde bulunan Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi kurumuna 0 (424) 236-4947 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Hakkında

Pedatem Psikiyatri Merkezi Pedatem Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde 1999 senesinde psikiyatri uzmanı Dr. Ömer Deniz aracılığıyla kurulmuş; psikiyatri, psikoloji ve psikoteknik değerlendirme konularında hizmet veren bir kuruluştur.

Psikiyatrik eğitim, danışma, tedavi ve terapi uygulamaları verilen merkezde bunun yanı sıra sürücülere 2001 senesinden beri psikoteknik değerlendirme hizmetleri de verilmektedir. 14 senedir Doğu ve Güneydoğu illeri ağırlıklı olmak üzere binlerce insana ruhsal sağlık hizmeti verilen merkezimiz 29 Nisan 2008 tarihinde Sağlık Bakanlığından psikiyatri özel dal merkezi ruhsatı alarak resmi hastalara da hizmet vermeye başlamıştır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çatısı altında bulunan tüm hasta ve yakınları resmi güvenceleri ile merkezimizden ruhsal destek ve tedavi hizmeti alabilmektedir.

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Bölümleri

  • Psikiyatri
  • Biyokimya
  • Radyoloji

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi, Elazığ şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Telefon Numarası:  0 (424) 236-4947

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Adresi

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Adresi:  Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi www.pedatem.com

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir