Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3 adresinde bulunan Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (216) 390-4595 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

2007 senesinde kurulan ve 2015 yılına kadar Özel Pendik Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Pendik ilçesinde faaliyet gösteren kliniğimiz, 2013 senesinde “A Tipi” tıp merkezi olmak için ön izin almış ve 2012 senesinde başladığımız yeni bina inşaatımız tamamlandığında 2015 yılı Şubat ayında yeni yerine Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon A Tipi Tıp Merkezi ismiyle taşınmıştır.

Yeni binamızda önceliğimiz tıbbın modern olanaklarının kullanıldığı bir klinik olmanın yanında hastalarımızın tedaviye daha etkin katılabilmeleri ve motive olabilmeleri için kliniğimizde kendilerini evleri gibi sıcak bir ortamda hissetmeleridir.

Geçmişten gelen birikimimizi daha iyi şartlarda kullanabilmek için yaptığımız 3200 m2 kapalı alanı bulunan yeni binamız başından sağlık tesisi olarak planlanmış ve yönetmeliklere uygun olarak inşaa edilmiştir. Başarının yalnız gerçekleşmediği bir dünya çapında yaşadığımız bilinciyle paydaşlarımızla daha iyi hizmetleri daha etkin ve kuvvetli bir biçimde sunacağımıza olan inancımızı burada tekrarlamak isterim.

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (216) 390-4595

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: pendikfiziktedavi.com.tr

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir