Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Fener Mh. Lara Cd. 1964 Sk. No:7 adresinde bulunan Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (242) 323-2288 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

1996 senesinden ibu yana hizmet veren Antalya’nın mühim merkezlerinden birisi olan kliniğimiz yeni binasında Perla adıyla hizmetiniztedir.

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2011 senesinde Antalya’da kurulmuştur. Giriş katı ile birlikte dört katlı Poliklinik olarak hizmet veren binamızda; modern diş hekimliğine ait tedaviler, özel uzmanlık gerektiren diş hekimliği uygulamaları (ortodonti, çene cerrahisi, periodontoloji, implantoloji, diş eti uzmanlığı vb.) kıymetli hekimleriyle ile işbirliği içinde yürütülmektedir. Bünyemizde Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanımız ve Çene Cerrahımız bulunmaktadır. Sürekli geliştirilen teknolojiler ışığında kliğinimizde implant, diş kaplama, köprü, dolgu, diş taşı temizliği, kanal nasıl tedavi edileceği gibi her türlü ağız ve diş hastalıkları üzerine hizmet verilmektedir.

Kliniğimizde bunun bunun yanında 0 – 15 yaşlarındaki tüm çocukların ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm tedavileri yapılmaktadır. Yine kliniğimiz içinde kendine ait iki teknisyenin çalıştığı laboratuvar birimimiz ve hastalarımızın zamanının kıymetli olması dikkate alınarak bünyemizde bulunan 3D panoromik röntgen cihazı bulunmaktadır.

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2013 yılı Mayıs ayında bünyesine bir klinik daha ekleyerek Fener şubesini açmıştır. Amacımız gelişen teknolojiyi takip ederek modern techizatımız ve işinde uzman personelimiz ile her yaş grubuna her türlü ağız, diş ve çene sağlığı hususunda kusursuz hizmet vermeye ve kalıcı çözümler sunmaya devam etmek.

Polikliniğimiz Perla ; Antalya’nın en güzel ve en lüks semti olan Lara’da denize (falezlere) 100 m mesafede, Antalya Havaalanı’na 12 km, Uluslararası Fuar Alanı’na 10 km, Kaleiçi’ne 5 km, Lara Plajları’na 2 km uzaklıkta olup Antalya’nın her yerinden basit bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz uygun bir noktadadır.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

 • İmplant
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Diş Taşı Temizliği
 • Kanal nasıl tedavi edileceği
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • Ortodonti
 • Peridontoloji
 • Hamilelikte Diş Hekimliği
 • 3D Çene Ve Diş Tomografisi
 • Dijital Anestezi (Ağrısız İğne)
 • Genel Bakım
 • Spor Hekimliği

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası0 (242) 323-2288

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Fener Mh. Lara Cd. 1964 Sk. No:7

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi: www.perladis.com

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort