Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Bursa Cd. No:20 Keçiören adresinde bulunan Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 339-2828 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Özel Pınar Fizik Tedavi Merkezi Ülkemizde Sağlık Bakanlığı bünyesinde tıbbı rehabilitasyon alanında 2011 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizde 4 doktor 2 fizyoterapist ve 3 hemşire, ortez-protez teknikeri ve yardımcı personelleri ile saatte 48 hastaya hizmet vermektedir. Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 339-2828

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Bursa Cd. No:20 Keçiören

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.beyazpinarsaglik.com

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir