Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Polatlı ilçesinde bulunan Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ankara Eskişehir E-90 Bölge Trafik Yanı 50/A adresinde bulunan Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 622-3939 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Hakkında

Polatlı’nın ilk ve tek özel diyaliz merkezi olan Hayat Diyaliz Merkezi açıldığı ilk günden ibu yana kaliteyi, güler yüzlü hizmeti misyon edinmiş ve verilen hizmetin değerini ve hasta değerini yükseltmek maksadıyla yeterli görülen personel sayısının üzerinde personeli istihdam ederek verilen hizmetin her zaman daha iyi olması için var gücüyle çalışmaktadır.

Hasta kapasitesi ihtiyaç halinde 150 kişi’ye kadar çıkarılabilir durumdadır. Merkezimiz aynı anda 25 makineyi çalıştıracak biçimde HERCO marka su arıtma sistemine sahiptir.

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Randevu

Kullanılan malzemelerin değeri ön planda tutulmakta ve merkezimizde hasta tedavi istatistiklerinde başarılı olunmaktadır. Yapılan denetimlerden yüz akıyla çıkan merkezimiz takdir edilen, parmakla gösterilen bir merkez olmuştur ve uzun seneler olmaya sürecektir.

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi, Ankara ili Polatlı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 622-3939

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Adresi:  Ankara Eskişehir E-90 Bölge Trafik Yanı 50/A

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.ozelpolatlicanhastanesi.com

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort