Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Bestekar Sokak No. 47 Kavaklıdere adresinde bulunan Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (312) 467-3355 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi 1999 senesinde faaliyetine başlamıştır. Ekim 2006 tarihinde şubesini açan merkezimiz Ankara Bestekar Sokak 45 ve 47 numarada hizmetini sürdürmektedir. Merkezimiz Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi ve Dijital röntgen cihazları ile hizmet vermektedir.

İnsana ve kaliteye önem veren hizmet anlayışı merkezimizin tüm çalışanları için en mühim çalışma prensibi olmuştur. Bu bilinçle bilimsel ve kaliteli hizmet hususunda seneler içinde adından övgüyle söz ettirmeyi başarmıştır. Bu gün merkezimiz Siemens şirketinın Türkiye’de tek referans merkezidir.

Merkezimizde tetkiklerin tamamı sahasında uzman doktorlar aracılığıyla teknisyen eşliğinde yapılmakta olup raporlama yine aynı doktorlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Tüm incelemelerin fotoğrafları dijital ortamda hekim ve hastaya verilmekte olup yine dijital mekanlarda saklanmaktadır.

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (312) 467-3355

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi adresi: Kavaklıdere, Bestekar Cd 47/A-B, 06680 Çankaya/Ankara

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.primer.com.tr

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir