Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:11 adresinde bulunan Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (216) 575-0006 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Aynı fakültede başlayan okul arkadaşlığı, ardındanki senelerda muayenehane ortaklığına dönüştü. Prof. Dr. Arzu Aykor ve Dr. Dt. Okan Acar’ın ilk adımı 1992 senesinde halen birlikte çalıştıkları sekreterleri Sıdıka Adaş ve Prof. Dr. Ahu Acar ile müşterek muayehanede attılar. 1999 senesinde Dr. Sevil Şermet ekibe katıldıktan sonra, Özel Akademik Dental Diş Kliniği kuruldu. İkilinin başarısı tüm branşlarda çalışan hekim grubu ile birlikte, birden çok hasta aracılığıyla tercih edilen özel diş sağlığı kliniği halini aldı. İkilinin 2010 senesinde, Estethica Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği işletmesini alması başarılarını ispatlamak için iyi bir fırsat oldu.

Türkiyeye gelen dijital görüntüleme, lazer ve Bilgisayar destekli Estetik Diş Hekimliği uygulamaları yapan Bilgisayar Destekli Tasarım ve Modelleme (CAD-CAM) gibi cihazları muayenehanelerine alan hekimler içinde yer aldılar. 2013 senesinde Ataşehir’de ve 2014 yılı Suadiye’de kurdukları Özel ProDenta Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ile yurtiçi ve yurtdışı hastalarına hizmet vermektedirler. Bugün Özel ProDenta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, tüm branşlarda uzman diş hekimleri, yönetim ve yardımcı personel kadrosu ile yeni mekanlarında “Hayat gülümseyince güzel” misyonu ile hastalarını karşılamaktadır.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası0 (216) 575-0006

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:11

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi: www.prodenta.com.tr

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir