Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi, Aydın ilimizin Nazilli ilçesinde bulunan Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73 adresinde bulunan Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (256) 313-1312 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Nazilli’de 2007 senesinde tıp merkezi olarak faaliyete başlayan hastanemiz 2011 Aralık ayında bölgenin en rahat hastanelerinden biri olarak hizmete girmiştir. 2012 mart ayındada Hastanemize bağlı fizik tedavi ve rehabilitasyon dal merkezimiz faliyete başlamıştır.

Özel Referans FTR Merkezi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimiz, en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için faaliyet göstermektedir. Alanında uzman ve kendini sağlık hizmetlerine adamış doktorlar ve eğitimli personeli ile hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası ve teknolojik altyapısı ile sizlerin her türlü sağlık sorununda yanınızda olan bir güvencedir.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Doktorları

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası0 (256) 313-1312

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Adresi

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Adresi:  Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi: www.referansfizik.com

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir