Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi, Antalya ilimizin Manavgat ilçesinde bulunan Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Sarılar Mah. 3122 Sok. B Blok No:2C adresinde bulunan Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (242) 742-2021 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi Hakkında

Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat’ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır. Güler yüzlü personel ve son teknoloji ile hijyenik şartlarda bikarbonatlı hemodiyaliz yapılmakta olan merkezimizde Hepatitis B ve Hepatitis C makineleri ayrı odalarda bulunmaktadır.

Diyaliz salonu ve odalar klimalı olup, her yatakta uydu ilişkili TV, kablosuz internet, ücretsiz yiyecek – içecek servisi mevcuttur. Hasta nakil araçlarımız sizleri kaldığınız ev yahut otelden diyaliz merkezimize getirip diyaliz ardından en kısa bir sürede ev yahut otelinize geri götürmektedir. Manavgat dışından gelecek hastalar için Side merkezde apart otel misafirhanemiz mevcuttur.

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi İletişim

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi Telefon Numarası:  0 (242) 742-2021

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi Adres

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi Adresi:  Sarılar Mah. 3122 Sok. B Blok No:2C

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi Web Sitesi

 www.manavgat-sidedialysis.com

Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir