Özel Renalege Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Renalege Diyaliz Merkezi, Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde bulunan Özel Renalege Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ankara-İzmir Asfalt Yolu Üzeri No:155 adresinde bulunan Özel Renalege Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (236) 313-9995 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Hakkında

2001 senesinde kurulan Özel Renalege Diyaliz Merkezi 1500m2 kapalı alana sahiptir. Diyaliz hastaları takip ve nasıl tedavi edileceğinde sürdürülebilir başarı amacımızdır, Bu nedenle Merkezimizde modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Renalege Diyaliz Merkezi kendini olabilecek olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 40’in üzerinde alanında işinde uzman çalışana sahiptir. Çalışanlarımızı, modern bir çalışma ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek sürekli olarak olarak profesyonel ve sosyal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Renalege Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam değeri sağlamak maksadıyladir. Renalege Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaveya zaman ayırır. İnanıyoruz ki; fakat o zaman hastalarımızı, sorumluluk almaları hususunda cesaretlendirebilir ve yüksek kalitede bakımı garanti edebiliriz.

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Randevu

 

Renalege, bir taraftan renal hasta yönünde kaliteye odaklanırken, diğer taraftan sürdürülebilir bir gelecek için sürekli olarak olarak yenilikçi konseptler daha da ilerletmeye çabalamaktadır.

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Renalege Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Renalege Diyaliz Merkezi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (236) 313-9995

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Adresi:  Ankara-İzmir Asfalt Yolu Üzeri No:155

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.renalege.com

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Renalege Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir