Özel Renalis Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Renalis Diyaliz Merkezi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Renalis Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yahya Kaptan Mh. Şht. Ali İhsan Çakmak Sk. N:52 adresinde bulunan Özel Renalis Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (262) 311-7030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Renalis Diyaliz Merkezi bikarbonatlı hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır. Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 3 seans, Salı, Perşembe ve Cumartesi günlerinde ise 2 seans yapılmaktadır. Özel Renalis Diyaliz Merkezi uzman ve işinde uzman kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir.

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Randevu

Özel Renalis Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Renalis Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (262) 311-7030

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Adresi:  Yahya Kaptan Mh. Şht. Ali İhsan Çakmak Sk. N:52

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.novakdiyaliz.com

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Renalis Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort