Özel Renmed Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Renmed Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Renmed Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent adresinde bulunan Özel Renmed Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 278-1114 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir. 1983 senesinde, Poliklinik ruhsatı ile kurulan REN MED Sağlık Hizmetleri A.Ş. 1985 senesinde İlk Özel Diyaliz Merkezi Ruhsatı’nı almıştır. Ruhsat Numarası 2 olan REN MED Sağlık Hizmetleri A.Ş. bir aile kuruluşudur.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Randevu

Öncelikle hastayı ve diyalizi iyi tanıyan, işini seven personelin devamlılığını, tedavide ilk şart olarak benimsemiş olan 1983 senesinden beri diyaliz hizmeti veren merkezimizde, mevcut hasta sayısının yüzde elliye yakın kısmı, on beş yılı aşkın bir süredir misafirimizdir. Aynı prensiple, yurt dışı tatil Hastalarına da hizmet vermekte olan merkezimiz, ülkemiz için çok mühim olan sağlık turizminde de “her gün daha ileriye” sloganı ile yerini korumaktadır.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Renmed Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Renmed Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 278-1114

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Adresi:  Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.ren-med.com.tr

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Renmed Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir