Özel Rensa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rensa Diyaliz Merkezi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Rensa Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yıldızevler Mah. Kocasinan Bulvarı No.338 Kocasinan adresinde bulunan Özel Rensa Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (352) 245-3080 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Hakkında

Kliniğimizde tıbbi hizmetin bunun yanında hem fiziksel hem de duygusal olarak hastalarımızı canlandırmak için sıcak ve içten bir atmosfer paylaşıyoruz. Özel Rensa Diyaliz Merkezi 2008 senesinde Diaverum aracılığıyla açılmış ve 24 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ekranları ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Rensa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Rensa Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (352) 245-3080

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Adresi:  Yıldızevler Mah. Kocasinan Bulvarı No.338 Kocasinan

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diaverum.com

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Rensa Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort