Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1 adresinde bulunan Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi kurumuna 02124740333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz ilk kez Bakırköy ilçesinde 2005 senesinde faliyete başlamış, 2014 tarihinde Bağcılar Hürriyet mahallesindeki yeni binasına taşınmıştır. Müstakil olan binamız, diyaliz hastalarının gereksinimlerine ve konforuna uygun olarak dizayn edilmiştır. Seans salonlarımız en fazla on adet hemodiyaliz cihazı içermektedir.

Her hastanın farklı diyaliz ihtiyacı olduğunu düşüncesiyle insana özel diyaliz nasıl tedavi edileceğini ilk uyğulayan merkezlerden biriyiz. Bağcılar ilçesine değişik bir diyaliz anlayışı getirecek merkezimiz 15 Haziran tarihinden ibu yana hasta kabulüne başlamıştır.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimiz, son beş senedir ellinin üzerinde böbrek nakli yaptırmıştır. Bu nakil sayısı, hasta miktarına göre merkezler değerlendirildiğinde, Türkiye ortalamasının üzerindedir. Amacımız, hastalarımızla birlikte böbrek nakline kadar yürüyeceğimiz bu yolda, onları olabildiğince sağlıklı halde tutmak ve en yüksek hizmet değerini almalarını sağlamaktır.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası02124740333

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Adresi:  Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.bagcilardiyalizrentek.com

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort