Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi ile ilgili detaylar. 1488 Sk. No:3 Alsfakat adresinde bulunan Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 464-4949 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hakkında

Retina Göz Merkezi 1996 senesinde kurulmuş olup, 2004 senesinden ibu yana kendi binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Retina Göz Hastalıkları ve Dal Merkezi kurucuları; Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Türkiye Oftalmoloji Derneği Genel Başkanı olan Prof. Dr. Süleyman Kaynak ve Op. Dr. Tülin Kaynak dır.

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 464-4949

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Adresi

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi adresi: Alsancak, 1488. Sk. No:3, 35220 Konak/İzmir

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi resmi web sitesi: www.retina-gm.com

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort