Özel Retina Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Retina Göz Hastanesi, Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Retina Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Sanayi Cad. No:171 adresinde bulunan Özel Retina Göz Hastanesi kurumuna 0 (224) 240-2400 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Retina Göz Hastanesi Hakkında

Bu kurumun amacı başta retina-makula-vitreus hastalıkları ve cerrahisi dalında olmak üzere göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermenin bunun yanında “Göz Hastalıkları” hususunda klinik araştımalar yapmak ve özellikle “Retina-makula-vitreus Hastalıkları ve Cerrahisi” hususunda göz hekimlerine uzmanlık sonrası eğitimler vermektir.

Kurumumuzda göz hastalıklarının tüm branşlarında uzmanlaşmış işinde uzman bir hekim kadrosu ile çalışmaktayız. Kurumumuza gelen hastaların mühim bir kısmını diğer sağlık kurumlarından göz hekimlerin gönderdiği tanı ve nasıl tedavi edileceğinde kuvvetlikler yaşanan hastalar oluşturmaktadır.

Çalışma konularımız göz ile ilgili tüm hastalıkları içermekle birlikte özellikle retina hastalıkları bölümünde yeralan diabetik retinopati, yaşa bağlı makula dejenerasyonu (sarı nokta hastalığı), retina yırtıkları ve retina dekolmanları, göz yaralanmaları, çocukluk çağı retina hastalıkları, doğumsal retina hastalıkları, prematüre retinopati (ROP) nasıl tedavi edileceği, vitreomakuler yüzey patolojileri, makula delikeri ve retina vaskuler tümörleri gibi nadir görülen retina hastalıklarınının tanı ve nasıl tedavi edileceğini içermektedir. Ayrıca erken doğuma bağlı gelişen prematüre retinopatisi (ROP) nin takibinde diğer hastanelerin yenidoğan yoğun bakım ünitelerine konsultasyon hizmeti de verilmektedir. Yanısıra göz hastalıklarının diğer branşları olan katarakt, glokom, kornea hastalıkları, keratokonus, refraktif cerrahi, şaşılık, okuloplastik cerrahi dallarında da hizmet verilmektedir.

Özel Retina Göz Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Retina Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Retina Göz Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Retina Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Retina Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (224) 240-2400

Özel Retina Göz Hastanesi Adresi

Özel Retina Göz Hastanesi adresi: Esentepe, Sanayi Cd. No:171, 16130 Nilüfer/Bursa

Özel Retina Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Retina Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.bursaretina.com

Özel Retina Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Retina Göz Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort