Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Mamak ilçesinde bulunan Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren adresinde bulunan Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 319-7979 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Hakkında

Cebeci-Gülveren bölgesinde 2011 yılı haziran ayında hizmete girmiştir. Çankaya, Mamak, Gülveren, Cebeci, Siteler, Elmadağ vb. bölgelerin kolay ulaşabilecekleri bir lokasyondadır. Bağımsız binada diyaliz merkezi olarak planlanmış şık bir ortama sahiptir.

Hastalarımız için evinden kolay ve sorunsuz bir biçimde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur.Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır. Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Randevu

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, rahat ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz. Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 319-7979

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Adresi:  Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Web Sitesi: rfm.com.tr

Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir