Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ragıp Tüzün Caddesi No:39 Yenimahalle adresinde bulunan Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi kurumuna 03123156969 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Hakkında

2008 senesinin ağustos ayında hizmete açılan binamız, bütün Ankara’nın rahatlıkla ulaşabileceği bir bölgededir. Hastalarımız için evinden kolay ve sorunsuz bir biçimde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır.

Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda biyokimya uzmanı doktorumuz ve biyoloğumuz aracılığıyla yapılabilmektedir. Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, rahat ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Randevu

Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Telefon Numarası03123156969

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Adresi:  Ragıp Tüzün Caddesi No:39 Yenimahalle

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Web Sitesi: rfm.com.tr

Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir