Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi, Malatya ilimizin Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Kanalboyu Kernek mah. Şevval sok. No:2 adresinde bulunan Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (422) 323-0606 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

2007 yılı temmuz ayından ibu yana eski adresimizde C tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dal merkezi olarak hizmet veren kurumumuz, haziran 2015’den ibu yana yeni müstakil binasında 1750 m2 kapalı alanda son teknolojik cihazlar ile A tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (422) 323-0606

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Adresi

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi adresi: Kernek, Şevval Sk. NO:2, 44300 Malatya Merkez/Malatya

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.kanalboyu.com

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir