Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi ile ilgili detaylar. Yenidoğan Sokak No:7 adresinde bulunan Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi kurumuna 4447686 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Hakkında

Dr. Köksal Holoğlu başkanlığında Türkiye’nin dört büyük şehrindeki hastane ve merkezleriyle zincir durumuna gelen Romatem, Türkiye genelinde 480 ‘ i aşkın çalışanı ile geçen yıl 32.000 hastaya hizmet verdi. Romatem Fizik tedavi ve Rehabilitasyon alanında tek ve zincir marka olma yolunda büyüyerek devam etmekte. 3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli asya ve avrupanın ortak gözde lokasyonu Beşiktaş Merkezi, yurtdışı ve yurtiçinden gelen birden çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı.

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Bölümleri

2005 senesinden ibu yana birden çok hastanın umut kaynağı olmakla birlikte onların hayatlarını kolaylaştırma adına birden çok teknolojiyi bir araya getiren Romatem bu bağlamda da fark yaratıyor. Hastaları yormadan tüm hizmetleri son teknoloji ile aynı lokasyonda sunuyor. Hem uzman kadrosu, hem de en yeni teknoloji ile iddiasını sürdüren Romatem, yurtdışında da bi hayli tercih edilmekte.

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Randevu

Uzman kadrosu ile; El rehabilitasyonu, Manuel terapi, nörolojik rehabilitasyon, lenf ödem nasıl tedavi edileceği, ortopedik rehabilitasyon, schroth Skolyoz ve Pediatrik rehabilitasyon hizmetleri hastalara Fizyoterapistler aracılığıyla birebir çalışma ile uygulanıyor.

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Doktorları

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Telefon Numarası

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Telefon Numarası4447686

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Adresi

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Adresi:  Yenidoğan Sokak No:7

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Web Sitesi

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Web Sitesi: www.romatem.com

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir