Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Gaziakdemir Mh. Dr. Rüştü Burlu Cad. No:20 adresinde bulunan Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 4447686 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

50 yatak kapasiteli Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler Grubu’nun en yeni halkası olarak 2014 senesinde tıbbın hizmetine girdi. Ayaktan tedavi gören hastalarla, yatan hastalar ve yakınlarına otel konforunda hizmet veren hastanede dünya çapındaki en üstün teknoloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri veriliyor.

Nörolojik, ortopedik, kardiolojik rehabilitasyon, CP rehabilitasyonu, sporcu saglıgı, obezite, lenfodem bölümleri mevcut olan hastanede bel, boyun, eklem agrıları ile skolyoz nasıl tedavi edileceği üniteleri ve çok sayıda poliklinik ve tedavi odası yer alıyor.

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası4447686

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi:  Gaziakdemir Mh. Dr. Rüştü Burlu Cad. No:20

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi: www.romatem.com.tr

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir