Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Yahya Kaptan Mah. Hanedan Sk. No:4 adresinde bulunan Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 4447686 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

2005 Yılında Samsunda ve 2006 Yılında İzmitte kurulan ROMATEM, daima bilimsel yaklaşımı ve en iyi hizmeti sağlamayı amacı olan bir bilim yuvasıdır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk zincir saglık grubu olan Romatem’in ikinci hastanesi Kocaeli’nde 2010 senesinden beri hastalarımıza hizmet vermektedir.

Uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü sağlık kuruluşlarından olan Romatem, hasta tedavileri dışında hasta güvenliği, hasta hakları, hasta ve ailesinin tıbbi eğitimi gibi destekleyici eğilimiyle hastane kavramının yalnızca tedavi etmekten ibaret olmadığını ispatlayan bir bilim yuvasıdır. Temel olarak “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi” olarak kurulan bu sağlık kuruluşu bunun bunun yanında bünyesinde barındırdığı Bel okulu, Fibromiyalji Okulu ve Ağrı okullarında sosyal sorumluluk çerçevesinde hastalara ve ailelerine destekleyici konularda pratik ve koruyucu bilgiler vermektedir.

Hizmetlerini bir çok anlaşmalı kurumlar ile ortak yürütmekte olan ROMATEM, Tüm Kamu Sigortalıları, SSK, Emekli Sandığı, Bağkur, Kamu Görevlileri, Özel Sigortalar, Bankalar ve bunun bunun yanında diğer tüm hastalara hizmet vermektedir.

Romatem; Türkiye de çok az sayıda bulunan lokomat (felçli hastalar ve yürüyüş bozukluğu olan hastalar İçin yürüyüş robotu) cihazı, armeo sprİng el robotunu ve amedeo parmak robotu, bel ve boyun ağrılarında yeni çözüm olan vertetrac cihazı, bel ve boyun kireçlenmelerinde yüksek yoğunluklu lazer nasıl tedavi edileceği olan hİltherapy cihazı ve skolyoz(omurga eğriliği) tanısında kullanılan dİers 4d formetric skolyoz ölçüm cihazını da hastaların tedavilerinde kullanmak üzere bünyesinde bulundurmaktadır.

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi telefon numarası:  4447686

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi adresi: Yahya Kaptan Mah, Hanedan Sk. No:4, 41100, 41100 İzmit/Kocaeli

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi resmi web sitesi: www.romatem.com

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir