Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ilimizin Canik ilçesinde bulunan Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mah. 7.Sok. No:35 Canik adresinde bulunan Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 4447686 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Modern teknolojiyle desteklenen fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanemiz Samsun’da 2010 senesinde hizmete girmiştir. Daima en iyi koşulları sağlamayı kendisi için görev edinen Romatem Özel Hastaneleri bünyelerinde en yeni Tıbbi imkanlarla hizmet vermektedir. Teknolojinin getirilerini sonuna kadar kullanmakta ve en son teknoloji ürünü tıbbi cihazları tercih ederek hastaları için en iyi ve bi hayli hızlı tedavi metotlarıni geliştirmektedir. Kalıplaşmış tedavi metotlarıni kullanmanın aksine kendi tedavi metotlarınide geliştiren Romatem, bilimin ışığında romatizmal problemlere en bilimsel açıdan yaklaşmaktadır.

Bir hastane havası yerine yaşam merkezi havasını soluyacağınız bu bilim yuvası kendi alanında daima en iyi olabilmek için çalışmakta ve bu amaç ışığında hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ili Canik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi telefon  numarası:  4447686

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi adresi: Yenimahalle, 7. Sk. no:35, 55080 Canik/Samsun

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi resmi web sitesi: www.romatem.com

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir