Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:15 adresinde bulunan Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (352) 222-2898 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Hakkında

RTS Türkiye (Renal Tedavi Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ.), Mart 2002’de Eczacıbaşı ve Baxter’in ortaklığı ile kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. 2001 senesinde kurulan Almet Diyaliz Merkezi, RTS Türkiye ile 2003 senesinde ortak olmuştur.

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Randevu

Nefroloji uzmanı yönetiminde Periton Diyalizi ve haftada 6 gün 3 seans Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası şehir merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (352) 222-2898

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Adresi:  Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:15

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rts.com.tr

Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel RTS Almet Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort