Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi, Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde bulunan Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:118 adresinde bulunan Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (242) 228-8860 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Hakkında

RTS Antalya Diyaliz Merkezi 2004 senesinde kuruldu. Sorumlu Uzman Hekim yönetiminde toplam 31 çalışanı ile haftada 6 gün Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 3 seans, Salı, Perşembe, Cumartesi günleri 2 seans ile Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Konyaaltı’nda Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesine 5 dakikalık mesafede olup, hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Kemer, Serik, Korkuteli ilçelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Yürüme zorluğu yaşayan, tekerlekli sandalye ile oturarak taşınması gereken hastalarımız için de bunun bunun yanında hizmetimiz mevcuttur.

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Randevu

Tatil amaçlı gelen hastalarımız için, Ünitemiz Konyaaltı Plajına 5 dakika yürüme mesafesinde olup, Kemer Otobüsleri güzergahı üzerindedir.

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (242) 228-8860

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Adresi:  Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:118

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rts.com.tr

Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort